czyszczenie skór lubin

Skórzana odzież powoduje wiele trudności z pielęgnacją i czyszczeniem.
Na szczęście można skorzystać z usług profesjonalistów: , albo kupić odpowiednie środki do skór.

O zamszu w Wikipedii

Zamsz (z niem.
Sämisch) ? wyprawiona skóra zwierzęca nie posiadająca części licowej, miękka, ciągliwa, chłonna, o krótkim włóknie koloru naturalnego, żółtokremowego lub sztucznie barwiona. Skóra może pochodzić m.in.
z takich zwierząt jak: sarny, łosie, jelenie, owce, renifery lub kozy. Garbowanie zamszu odbywa się metodą tłuszczową. Najczęściej stosuje się go do wyrobu rękawiczek, bandaży, ścierek do szkła optycznego, obuwia lub wierzchniej odzieży.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamsz

Obuwie skórzane.

Szyk i wdzięk, jednak ma to swoją cenęczyszczenie skór lubinSkórzane buty potrafią odmienić wygląd i styl człowieka, jednak potrafią go tez skutecznie popsuć, jeżeli są zniszczone i zaniedbane.

Buty to ta część odzieży, która narażona jest na stały kontakt z czynnikami, które mogą je zniszczyć i tak samo jest ze skórzanymi modelami. Codzienne pastowanie i polerowanie może przedłużyć ich żywot, jednak w końcu ich stan będzie się pogarszał i jedyną opcją będzie oddanie ich w ręce profesjonalnej firmy. Przy pomocy nowoczesnych metod regeneracji i odnawiania nawet najbardziej zniszczone obuwie może zostać naprawione i doprowadzone do stanu świetności, a wcześniejsza codzienna pielęgnacja obuwia pomoże unikać wydatków na takie zabiegi przez długi czas.

Topografia skóry - Wikipedia

Skóra zwierzęca ma różne właściwości warstwowe w zależności od części ciała z której została zdjęta.
Rozróżnia się skóry z: policzka, łba, łopatki, grzbietu, zadu, pachwiny przedniej, brzucha, pachwiny tylnej. Części skóry nazywane są: kark, krupon (słupiec), bok, szczupak.

W przypadku zwierząt futerkowych: pyszczek, łepek, ucho, szyja, podgardle, kark, pierś, przednia łapa, grzbiet, bok, brzuszek, zad, biodro, tylna łapa, ogon. Krupon ma najbardziej zwartą budowę.

Skóry z karku i brzucha mają mniejszą gęstość, a z pachwin ? najmniejszą.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Skóra_(surowiec).

Widok do druku:

czyszczenie skór lubin

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: